Meie en et ru

Osaühing MRS Aiakujundus on loodud 2008a.

Meie meeskonnas on diplomeeritud aiadisainerid, maastikuehitajad ja agronoomid, kes kõik omavad pikaaegset praktilist kogemust aiandusvaldkonnas. Võtame järjepidevalt osa erialastest koolitustest ja käime erialamessidel olemaks kursis maailmas valitsevate maastikukujunduse trendidega.

    
   Malle Pahk diplomeeritud agronoom 
   Tel. + 372 505 7832
   
malle@aiakujundaja.ee

Omab kõrgemat aiandusagronoomi haridust. Läbinud mitmeid täiendõppeid, mis toetavad tänast tegevust. Kogu teenistuskäigu on töötanud aianduse erialal. Viibinud praktikal Belgia puukoolis ja lillekasvatuses. Alates aastast 1998  on tegev haljastussektoris. Loonud aastate vältel mitmeid kauneid koduaedu. 

Malle organiseerib tööd objektidel ja vastutab õige agrotehnika kasutamise eest.

 

 

    Reet Sillaots aia- ja maastikukujundaja
   Tel. + 372 517 5426
   reet@aiakujundaja.ee

Omab erialast haridust ja on läbinud mitmeid täiendõppeid aiakujunduse ja maastikuehituse valdkonnas. Aastast 1991 - 2001 viibinud erinevates Euroopa riikides aiandusalasel praktikal ja tööl. Belgias töötades diplomeeritud inseneri / aiandusarhitekti Jack Lefebri alluvuses on osalenud lillemesside ja näituste kujundamisel ( Floralies 1995, 2000 Gent / Belgia; Florissimo 1995 Dijon / Prantsusmaa, Damme raekoja krüsanteemishow 1994 ), samuti eraaedade haljastusprojektide rajamisel. Aastast 1995 - 2000 töötanud hooajal haljastusfirmas ´Lennuk ja Ko´ aia - ja maastikukujundajana. 
Aastast 2001 - 2009 tegelenud aiakujunduse ja rajamise firma juhtimisega olles firma osanik ja täites juhataja ning disaineri tööülesandeid.

Reet tegeleb aia - ja maastikukujunduse projektide koostamisega ning sisehaljastuse projektide koostamise ja teostusega.

 

   Sirje Liiskmaa diplomeeritud
   agronoom / 
maastikukujundaja / 
   lilleseadja
   Tel. +372 521 9319
   sirje@aiakujundaja.ee

Omab kõrgemat agronoomia haridust, olemas ka diplomid maastikukujunduses ja lilleseades. On läbinud mitmeid täiendõppe kursuseid, mis on seotud maastikukujunduse erialaga. Omab töökogemust Tallinna linna Haljasalade Trustis, on töötanud halastusagronoomina majandis ja Vihula mõisas. Pikka aega töötanud omavalitsuse heakorranõunikuna. Kogemused on nii linnaruumi haljasalade projektide kui ka koduaedade eskiiside ja projektide koostamises. Lisaks on disaininud ruumikujundusi pulmadeks ja firmapidudeks, valmistanud lauaseadeid ja ruumidekoratsioone.

Sirje tegeleb haljastusprojektide koostamisega, ruumide dekoreerimise ja lilleseadega.